Kategoriler
Üniversite

SONUNDA OLDU: KÜBA’DAN DA İZLENDİK!

Screenshot_2013-10-18-03-20-47Daha önce söz vermiştim. Küba’dan tık aldığımda bunu sizinle paylaşacaktım. Nihayet muradıma erdim.

17 Ekim 2013 tarihinde Küba’dan bloğuma tıklandığını memnuniyetle görmüş bulunuyorum. Hem de altı kez! Şu satırları yazdığım an itibariyle sayın Rektörden AÖF sitesine Küba’dan tıklandığına dair bir açıklama falan gelmediğine göre, bu konuda öne geçtiğimi rahatlıkla söyleyebilirim. Benimkinden önce AÖF’e tıklansaydı, emin olun sayın Rektör bir basın açıklamasıyla bunu tüm Dünya’ya duyururdu. Anadolu Haber de bu müstesna olayı manşet yapardı.

Lütfen, “Eee! N’olmuş yani, başın göğe mi erdi?” demeyin. Küba’dan bloğuma tıklandığında boyumun uzamadığını kabul ediyorum. Her ne kadar Cambridge Matbaası Rektör Yardımcısı’nın (!) ilk dersi vermesi kadar önemli olmasa da, Anadolu Haber’in büyük bir ihtimalle manşetten vereceği bir haberi bloğumdan size duyurmamı anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyorum. “Atlatma haber” yakalamış muhabir gibi hissediyorum kendimi. Emeği geçenlere tüm kalbimle teşekkür ederim :-) .

Bundan sonraki hedefim hakiki Cambridge Üniversitesi Rektör Yardımcısının bloğum hakkında iki satır yazı yazmasını sağlamak. Belki bakarsınız Rektör’ün kendisi yazar. Neden olmasın?

Geliştirici: Recai Dönmez

Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünde öğretim üyesiyim. Eskişehir'de yaşıyorum. Burada başta "Eskişehir" olmak üzere, genel olarak şehir, sanat, kültür, üniversite, gezi izlenimleri ve "ne olacak bu memleketin hali?" konularında yazılarıma rastlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s